VendingPortal.eu

Pondelok, 23. apríl 2018 Meniny majú: dnes: Vojtech zajtra: Juraj

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia

China International Vending Machines & Self-service Facilities Fair 2018

Hodnotenie užívateľov:  / 0

China International Vending Machines & Self-service Facilities Fair 2018

China VMF 2018

 

Date: March 4th-6th, 2018
Venue: China Import Export Fair Complex
Address: 382 Yuejiang Middle Rd, Haizhu District, Guangzhou, Guangdong, China

Guangdong Grandeur International Exhibition Group
Oversea Organizer:
Yvonne Yang
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Website: http://www.chinavmf.com/en/

Exhibition Scope:

-Various Vending Machines selling food & beverage, hot food, fresh food, small daily items and toys, self-service equipment, etc.

-Gift Vending Machine: Gashapon machines, toy crane machine, tobacco crane machine, gift vending machine, candy crane machine, lottery vending machine, scissor gift machine, kid gift machine, Wechat ads gift machine, etc.

-Payment System & Vending Technologies such as coin collector/hopper, contactless IC card, non-cash payment system, POS, currency counter, automatic change machine, monitoring system, wireless communication, etc.

-Office Coffee Machines & Ingredients such ascoffee vending machine, coffee roaster, coffee grinder, coffee pot, filter paper, cup, coffee bean, instant coffee, ground coffee, coffee mate, sugar, tea, fruit powder, bubble tea ingredient, etc.

-Others: equipment maintenance, cleaning, advertising, decoration, transportation and logistics, insurance, training, media, magazine, website, etc.

EXPO March, 2018 in Moscow: Vending Technologies & Self-Service Systems in Eastern Europe

Hodnotenie užívateľov:  / 0

Key Industrial Events for Vending Technologies & Self-Service Systems in Eastern Europe Are To Take Place on March 28 To 30, 2018 in Moscow.

International Exhibitions, VendExpo and WRS5 2018, will present latest achievements of automated trade and service and self-service solutions for mass customer.

It is expected that nearly 80 local and international companies will present over 150 brands of vending machines, spare parts, ingredients, payment solutions, self-service systems, etc. Over 4000 entrepreneurs from all Russia regions and nearby countries will visit the Exhibition.

It is the first time when the event will be held simultaneously to franchise exhibition BUYBRAND Franchise Market, which will gather over 100 national and foreign franchise companies in the sphere of public catering, retail and services as well as over 5000 entrepreneurs with total investment potential around $0.7 bln. The exhibitors and visitors of BUYBRAND Franchise Market will be able to increase the flow of visitors to the event and widen the audience.

The interest to the event from the companies is already noticeable. Such brands as CPI, VNE SRL, Provending, Bilt, ICT, Evolve, Mars, NECTA, BRITA, Rheavendors East, STEGO, Innovative Technology and others have already confirmed their participation. Among Russian companies SIBA Vending, Unicum, Rosavtomattorg, VendEx, Vavilon Vending, Telemetron and Vendshop should be noted – all of them were commended by the visitors on the 2017 exhibition. Almost 70% of exhibition space is already occupied by exhibitors.

Vending market in Russia is in progress. According to the report of the president of the National Association of Automated Trade, Boris Belotserkovskiy, in 2018-2021 growth rates for vending in Russia will meet the rates of food retail development at 12-13%. By 2021, the number of vending machines will reach 270 thousand, encouraged by such market growth factors as: holding of FIFA World Cup of 2018, adopting popular formats of retail by vending due to growing share of «intellectual machines», the share of economically active urban population increasing by 5,3% annually, as well as growing interest in vending from international FCMG-manufacturers.

The exhibition is held under the patronage of the Chamber of Commerce of the Russian Federation, with the support of National Vending Association, OPORA ROSSII, European Vending Association.

Read more on the website www.vendingexpo.ru/eng/ Contacts: +7495 249 11 09  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

VendSys so Zebra's DX30 Mobile Blue Tooth DEX čítačkou

Hodnotenie užívateľov:  / 0
VendSys prináša svoju aplikáciu pre  management výjazdov, spolu s čítačkou DX30 mobile Blue Tooth DEX od firmy Zebra. Zebra je vedúcim medzinárodným mobilným poskytovateľom pre DSD odvetvie a ich zariadenie je “nepriestrelné" pri porovnaní konkurenčných riešení, hovorí Bill Lockett, marketingový riaditeľ spoločnosti VendSys. Ak máme zákazníka, ktorého náklady na výjazdové trasy sú týždenne 20 000 dolárov len so 40 percentami pokrytie vendingu s monitorovanými lokalitami, ako väčšina našich hlavných zákazníkov, tak v takom prípade toto naše zariadenie udržuje chod predajov bez tradičných problémov aké vznikajú pri káblovom zlyhaní  DEX pripojení. Marketingový riaditeľ dodáva, že ich tablety s platformou Android majú podporu tiež pre skenovanie kódov, pre WIFI a GPS dohľadávanie.  Vodiči sa pripájajú do zásuvky DEX u nemonitorovaných zariadení, pre finalizovanie predpripravného nachystania tovaru a pre stálu inventarizáciu mincí, akceptorov bankoviek a tovarovej inventúry. Služobné hovory sa dajú odosielať a prijímať, ako i plánový rozvrh trás a nastavenia PAR. Všetko to sú lokalne domovské aplikácie, takže tam, kde je zlé pokrytie mobilným operátorom, vodič môže dokončiť všetky služby aj bez siete.

SwarmTemp pre monitorovanie teplôt aj pre vending

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Sensor Swarm predstavuje SwarmTemp, ktorý je jediným produktom, monitorujúcim tri hlavné chladiarenské segmenty: chladiče pre vending, distribučné strediská s chaldenými priestormi  a chladenie v preprave. Spoločnosť SwarmTemp pomáha prevádzkovateľom vendingových zariadení dodržiavať prísľub prísnej bezpečnosti potravín, zabraňuje nebezpečenstvu zle uzavretých chladených priestorov pri skladovaní potravín notifikáciou a ukladá dáta do logov, ukladá dáta a reporty o teplote pre lokálnu jednotku. Senzor SwarmTemp bezdrôtovo posiela teplotné dáta do cloudu, napájaný je cez batérie a nevyžaduje žiadne uchytenie pomocou navŕtania do chladičov. Spoločnosť SwarmTemp dáva prevádzkovateľom údaje potrebné na plánovanie práce, a tým i ľudských zdrojov, podáva údaje o chybných prevádzkových zariadeniach a dáta potrebné na implementáciu lepšej odbornej prípravy na zlepšenie bezpečnosti potravín. Spoločnosť sprístupní zariadenie SwarmTemp v máji 2017. Cenovo sa pohybuje okolo 35USD za snímač s nízkymi poplatkami za prístup k dátam, notifikácie v reálnom čase prostredníctvom e-mailu, či sms. Prostredníctvom reportov cez App/Host a HACCP prístup pre používateľov bez obmedzenia.

Jednoduchosť menom Sigma

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Dizajn, jednoduchá funkčnosť a skvelá kvalita nápoja sú len niektoré z faktorov, ktoré robia Sigmu jedinečnou.  Ako súčasť oceneného sortimentu, Sigma využíva už renomovanú technológiu značky Westomatic. Túto technológiu využíva na vytvorenie penivého cappuccina, čerstvo pripraveného čaju, espressa, alebo lahodných horúcich čokolád pri stlačení tlačidla. K dispozícii sú aj možnosti studeného nápoja s použitím sirupu Vimto - pomaranč, či čierna ríbezľa. Tie sú ideálne pre zákazníkov, ktorí si chcú dať chladný a osviežujúci nápoj. Jednoduchá klávesnica a klasická ponuka umožňujú jednoduché používanie zariadenia pri zachovaní pocitu z vydaného produktu "akoby z kaviarne". Jednoducho vyhľadáte číslo nápoja z menu, ktorý chcete, napíšte kód na klávesnicu a už sa Vám podáva čerstvo pripravený nápoj. Sigma Simplicity "Jednoduchá" je k dispozícii v rôznych modeloch: jednoduchá verzia, model s kombinovaním čerstvej kávy,  model pre instant i s mlynčekom na zrno (s použitím 10-barovej presovacej jednotky pre espresso v talianskom štýle), takže si môžete vybrať perfektnú konfiguráciu podľa vašich potrieb. Vonkajšie menu a predajné zariadenie môžu byť plne brandované so značkou vašej spoločnosti, alebo značiek výrobkov. Je to vhodné pre upútanie pozornosti na zariadenie, zvyšujúc predaje nápojov a povedomie o značke. Simplicity od spoločnosti Westomatic je nielen jednoduchá na použitie navonok, ale i vnútorné rozloženie a dizajn interiéru robia prácu so zariadením rýchlou a s ľahkou údržbou. Nájdete tu 8 extra veľkých kanistrov pre komponenty, aby ste mohli stráviť menej často čas plnením a viac času predávaním kávy. Sú tu taktiež veľké, ľahko odnímateľné kontajnery na odpad.

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: