VendingPortal.eu

Štvrtok, 21. september 2017 Meniny majú: dnes: Matúš zajtra: Móric

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia

VendSys so Zebra's DX30 Mobile Blue Tooth DEX čítačkou

Hodnotenie užívateľov:  / 0
VendSys prináša svoju aplikáciu pre  management výjazdov, spolu s čítačkou DX30 mobile Blue Tooth DEX od firmy Zebra. Zebra je vedúcim medzinárodným mobilným poskytovateľom pre DSD odvetvie a ich zariadenie je “nepriestrelné" pri porovnaní konkurenčných riešení, hovorí Bill Lockett, marketingový riaditeľ spoločnosti VendSys. Ak máme zákazníka, ktorého náklady na výjazdové trasy sú týždenne 20 000 dolárov len so 40 percentami pokrytie vendingu s monitorovanými lokalitami, ako väčšina našich hlavných zákazníkov, tak v takom prípade toto naše zariadenie udržuje chod predajov bez tradičných problémov aké vznikajú pri káblovom zlyhaní  DEX pripojení. Marketingový riaditeľ dodáva, že ich tablety s platformou Android majú podporu tiež pre skenovanie kódov, pre WIFI a GPS dohľadávanie.  Vodiči sa pripájajú do zásuvky DEX u nemonitorovaných zariadení, pre finalizovanie predpripravného nachystania tovaru a pre stálu inventarizáciu mincí, akceptorov bankoviek a tovarovej inventúry. Služobné hovory sa dajú odosielať a prijímať, ako i plánový rozvrh trás a nastavenia PAR. Všetko to sú lokalne domovské aplikácie, takže tam, kde je zlé pokrytie mobilným operátorom, vodič môže dokončiť všetky služby aj bez siete.

SwarmTemp pre monitorovanie teplôt aj pre vending

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Sensor Swarm predstavuje SwarmTemp, ktorý je jediným produktom, monitorujúcim tri hlavné chladiarenské segmenty: chladiče pre vending, distribučné strediská s chaldenými priestormi  a chladenie v preprave. Spoločnosť SwarmTemp pomáha prevádzkovateľom vendingových zariadení dodržiavať prísľub prísnej bezpečnosti potravín, zabraňuje nebezpečenstvu zle uzavretých chladených priestorov pri skladovaní potravín notifikáciou a ukladá dáta do logov, ukladá dáta a reporty o teplote pre lokálnu jednotku. Senzor SwarmTemp bezdrôtovo posiela teplotné dáta do cloudu, napájaný je cez batérie a nevyžaduje žiadne uchytenie pomocou navŕtania do chladičov. Spoločnosť SwarmTemp dáva prevádzkovateľom údaje potrebné na plánovanie práce, a tým i ľudských zdrojov, podáva údaje o chybných prevádzkových zariadeniach a dáta potrebné na implementáciu lepšej odbornej prípravy na zlepšenie bezpečnosti potravín. Spoločnosť sprístupní zariadenie SwarmTemp v máji 2017. Cenovo sa pohybuje okolo 35USD za snímač s nízkymi poplatkami za prístup k dátam, notifikácie v reálnom čase prostredníctvom e-mailu, či sms. Prostredníctvom reportov cez App/Host a HACCP prístup pre používateľov bez obmedzenia.

Jednoduchosť menom Sigma

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Dizajn, jednoduchá funkčnosť a skvelá kvalita nápoja sú len niektoré z faktorov, ktoré robia Sigmu jedinečnou.  Ako súčasť oceneného sortimentu, Sigma využíva už renomovanú technológiu značky Westomatic. Túto technológiu využíva na vytvorenie penivého cappuccina, čerstvo pripraveného čaju, espressa, alebo lahodných horúcich čokolád pri stlačení tlačidla. K dispozícii sú aj možnosti studeného nápoja s použitím sirupu Vimto - pomaranč, či čierna ríbezľa. Tie sú ideálne pre zákazníkov, ktorí si chcú dať chladný a osviežujúci nápoj. Jednoduchá klávesnica a klasická ponuka umožňujú jednoduché používanie zariadenia pri zachovaní pocitu z vydaného produktu "akoby z kaviarne". Jednoducho vyhľadáte číslo nápoja z menu, ktorý chcete, napíšte kód na klávesnicu a už sa Vám podáva čerstvo pripravený nápoj. Sigma Simplicity "Jednoduchá" je k dispozícii v rôznych modeloch: jednoduchá verzia, model s kombinovaním čerstvej kávy,  model pre instant i s mlynčekom na zrno (s použitím 10-barovej presovacej jednotky pre espresso v talianskom štýle), takže si môžete vybrať perfektnú konfiguráciu podľa vašich potrieb. Vonkajšie menu a predajné zariadenie môžu byť plne brandované so značkou vašej spoločnosti, alebo značiek výrobkov. Je to vhodné pre upútanie pozornosti na zariadenie, zvyšujúc predaje nápojov a povedomie o značke. Simplicity od spoločnosti Westomatic je nielen jednoduchá na použitie navonok, ale i vnútorné rozloženie a dizajn interiéru robia prácu so zariadením rýchlou a s ľahkou údržbou. Nájdete tu 8 extra veľkých kanistrov pre komponenty, aby ste mohli stráviť menej často čas plnením a viac času predávaním kávy. Sú tu taktiež veľké, ľahko odnímateľné kontajnery na odpad.

N&W Canto Touch Tower prináša komplexné riešenie "Coffee to Go"

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Predajný automat N&W Canto Touch má všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste získali úplný zážitok zo spotrebiteľských nápojov. Pri tomto štýlovom automatei majú operátori možnosť prispôsobiť si ho pre vlastnú značku, alebo customizovať, a to bez dosahu na kvalitu, či chuť. Ako bude vyzerať váš Canto Touch Tower? Predajný automat N & W Canto Touch sa môže pochváliť 21,5-palcovou dotykovou obrazovkou v HD s veľkými ľahko použiteľnými ikonami pre menu. Po výbere si môžete svoj nápoj prispôsobiť tak, ako sa vám páči. Systém menu vám tiež umožňuje skontrolovať alergény a nutričné ​​informácie pre každý nápoj. Môžete ešte rozšíriť širokú škálu kvalitných kávových nápojov, ktoré sú už v ponuke. Ako? Tak, že do zariadenia pridáte aj sirupovú jednotku s výberom dvoch rôznych ochutených vstrekov sirupu do pripravovaných nápojov. Ďalšou voľbou je inštalovať pripojenie k internetu, cez ktoré nápojový automat môže ponúknuť živé odberové RSS multimediálne kanály a obsah. Váš kávomat bude rovnako dobre vyzerať, ako bude Vaša káva v ňom pripravená chutiť. Je tam dostatočný priestor pre všetko, čo potrebujete, aby ste poskytli to najlepšie pri samoobslužnom predaji "kávy so sebou". No v srdci ostane nápojový automat naďalej Canto Touch tower...

Správa: Čína, VMF 2017

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Vďaka tomu, že bol postavený na dobrých skúsenostiach pri posledných štyroch ročníkoch, Medzinárodný vendingový veľtrh - China International Vending Machines & Samoobslužné zariadenia 2017 (China VMF 2017) uspokojivo prebiehal i tento rok v marci, v Guangzhou. V súlade s vývojom trendu sektora vendingu a predajných automatov v Číne, ktorý zaujímal na výstavnej ploche viac ako 11.000 metrov štvorcových, Čína VMF 2017 zhromaždil 21,080 domácich i zámorských návštevníkov a viac ako 230 výrobcov, dodávateľov a prevádzkovateľov a vystavovateľov ako: Easy Touch, ubox, Kubota, TKB, Fuji Electric, Easivend, Kimmo, TCN, Xingyuan, Fu Lei, Foxconn, Yinhai Star, Convenisun, LE Automat, Yile, Joyi Vendor, En-snow Group, atď. Boli rozdelené do troch hlavných tematických výstavných priestoroch: "Výrobca zariadení" , "Operátori" a  "Dodávatelia" pre: nápoje, rôzne predajné automaty, integrované systémy a potreby, multifunkčné  stanice s platobnými systémami, samoobslužné produkty, systémy monitorovania terminálov  a tak ďalej. Všetko bolo možné vidieť naživo vystavené na China VMF 2017.
Podniky zaslali stovky delegácií z viac než 56 krajín a regiónov ako Elektral a SVA Vending a MDV Group C, z Austrálie, Excalibur Refreshed Ltd a zo Spojeného Kráľovstva (UK) Mr. Snap, Henry's and MasterCard z USA, J2 Corporation a Winz Solution z Malajzie, Glimmering a Vending Dynamics Inc z Kanady, Ital expresso z Maroka, Connext Enterprise Pte Ltd zo Singapúru, FERSOMATIC, S.L. zo Španielska, OZON Delivery z Ruska, Perfect Way Vending Machine zo Spojených Arabských Emirátov (UAE), Kinoprokat-Ukraine Ltd z Ukrajiny, Younda European Co. z Iránu, atď. Jedným z najpôsobivejších aspektov výstavy bola rozmanitosť automatov. Široká škála výrobkov predajných automatov tu bolo možno nájsť: od tých najbežnejších až po tie nekonvenčné, ako sú napr. na predaje čerstvého ovocia, zeleniny, morských rýb, mäsa, losov lotérie, čerstvo lisovaných štiav, tvárových masiek, teplých jedál a iné, čo silne ukazuje na trend rozmanitosti kam sa v súčasnosti vending uberá.
Tým, že je to najvplyvnejšia predajná výstava v Číne, udalosť China VMF 2017 upútala pozornosť tlače doma aj v zahraničí. Získalo si to publicitu i od združenia NAMA (Národné Automatická asociácia Merchandising, Poľskej Vendingovej asociácie (PSV), Japonskej asociácie výrobcov automatov (JVMA), austrálskej vendingovej asociácie (AVA),  Asociacion Regia Reguladora de Operadores Vending Activos(ARROVA) a tak ďalej.

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: