VendingPortal.eu

Sobota, 24. marec 2018 Meniny majú: dnes: Gabriela zajtra: Marián

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia

Domáci automat Keurig Kold

Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 
V Spojených štátoch uviedli na trh dlho očakávaný domáci automat Keurig Kold od Keurig Green Mountain. Nateraz nie je známe, kedy bude k dispozícii v maloobchodných predajniach. Avšak prostredníctvom internetu je už dostupný.

Keurig Kold dáva spotrebiteľom slobodu, aby si svoje obľúbené nápoje pripravili tak, ako nikdy predtým: vždy perfektne vychladené a bez náplní CO2. To všetko úplne jednoducho stlačením tlačidla.

Keďže Keurig je v jednej „rodine“ s Coca-Cola-ou, je len logické, že kapsule s príchuťami obsahujú príchute ako: Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Sprite, Fanta... Ale v ponuke sú aj Ľadové čaje Tierney, Red Barn a Flynn limonády. Taktiež si viete pripraviť Flyte športové nápoje a Waterful ochutené vody.

Akokoľvek sa zdá byť novinka dokonalá a perfektná, nie je prvá. Kanadská spoločnosť Bonne O vyfúkla prvenstvo Keurig Green Mountain už v apríli. Ich sýtené vody taktiež nevyžadujú použitie CO2. Nuž a už v máji začali predávať svoje automaty aj Whirlpool a Anheuser-Busch. Zdá sa, že Keurig má čo doháňať...

Komentáre vytvorené pomocou DISQUS

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: