VendingPortal.eu

Sobota, 24. marec 2018 Meniny majú: dnes: Gabriela zajtra: Marián

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia
www.vendingportal.eu Články Automaty Lisovanie za studena vďaka Holanďanom

Lisovanie za studena vďaka Holanďanom

Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 
Holandské spoločnosti Foodlife a Cool Wave Processing spojili svoje sily a vytvorili novú technológiu lisovania za studena.

Nový automat na lisovanie ovocia a zeleniny sa volá Cold Press No.1. Je vyrobený v súlade s najnovšími a najprísnejšími predpismi na hygienu a bezpečnosť. Vďaka lisovaniu za studena sa živiny a chuť čerstvého ovocia a zeleniny zachovávajú oveľa lepšie. Cold Press No.1 odšťavuje vďaka novej technológii oveľa jemnejšie. Ovocné a zeleninové šťavy sa extrahujú bez drvenia „buniek“. Pre spotrebiteľa to znamená, že jeho šťava obsahuje viac vitamínov. Pre prevádzkovateľa zasa, že automat nevytvára pri spracovávaní teplo! To znamená, že stroj pracuje s prírodou, nie proti nej.

Automat je schopný lisovať až 100 litrov šťavy za hodinu. Má hydraulické ovládanie. Je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov vyrobených podľa najnovších smerníc.

Na trhu teda máme nový automat, ktorý je „zelený“, čiže šetrný k prírode. Vďaka technológii šťava z neho je kvalitnejšia a jej životnosť je taktiež o niečo málo predĺžená. Je ľahko ovládateľný a vysoko výkonný. Už ho len zaviesť do praxe... 

Komentáre vytvorené pomocou DISQUS

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: