VendingPortal.eu

Sobota, 24. marec 2018 Meniny majú: dnes: Gabriela zajtra: Marián

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia
www.vendingportal.eu Články Automaty Pozrite, aké môžu byť systémy pre mikromarket ultraľahké a zároveň pevné

Pozrite, aké môžu byť systémy pre mikromarket ultraľahké a zároveň pevné

Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 
Graphics That Pop (GTP) s hrdosťou predstavuje svoj nezávislý, voľne stojaci, ultra ľahký systém pre vending. Panely vážia približne 20 kilogramov, čo znižuje náklady na prepravu v porovnaní s mnohými inými ťažkými modelmi. Systém sa dá uložiť na jednu paletu a je ľahké ho premiestňovať ako aj ho nastaviť pre užívanie. V zmysle propagácie výrobku, GTP ponúka do konca roka 2016 dopravu zadarmo vrámci vnútrozemia USA. Taktiež ponúka záruku vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. "Sme si tak istý, že sa vám bude tento náš produkt páčiť, že ho môžete vrátiť nepoškodený a získať 100% návratnosť financií, ak s ním nie ste v priebehu 90 dní absolútne spokojní."

Tento vendingový systém je montovaný so skrutkami so zápustným závitom, zaliatym do panelov s epoxidom a vystuženým silnými hliníkovými uholníkmi, čím je svojou konštrukciou na trhu vendingových automatov jedným z najsilnejších vôbec. Iné systémy používajú lisované platne, alebo penu so slabšími spojmi, ktorá sa do pár rokov rozpadne.
V GTP sú police  45 cm hlboké, z odolného čierneho drôtu, dodávané s nastaviteľnými prepážkami pre produkty. Police sú kaskádovito dizajnované čo zaručuje výborné nasvietenie produktov.
Každý takýto mikro vendingový systém možno prispôsobiť podľa jeho konkrétneho umiestnenia. Grafiku možno ľahko upraviť a zmeniť. Sú dostupné podsvietené i nepodsvietené nosiče názvov pre produkty k dispozícii s upraviteľnou grafikou. GTP ponúka všetky projektové práce zadarmo.
Komentáre vytvorené pomocou DISQUS

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: