VendingPortal.eu

Pondelok, 23. apríl 2018 Meniny majú: dnes: Vojtech zajtra: Juraj

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia

Skyriver systems prináša atmosférický výdajník

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Na výstavisku Gulfood 2017, Skyriver Systems (red. pozn. Systém "Rieka Oblohy") so sídlom v Dubaji priniesli ich Skyriver futuristický výdajník vody, ktorý zachytáva okolitý vzduch pred jeho filtráciou a následným ochladením pre prípravu najčistejšej podoby pitnej vody. Faheema Mohamed, Skyriver CEO hovorí: "Preskúmavali sme všetky druhy alternatív k riešeniu tunajšej problematiky nedostatku vody. Táto technológia tu bola v nejakej už forme asi 5000 rokov, a to nás povzbudilo priniesť to do tohto regiónu'. "Zjednodušene povedané, najčistejšia pitná voda bez extra námahy je zo vzduchu. Netreba fľaše, žiadny plast, žiadne chemikálie. To je voda vo svojej najčistejšej podobe. Tieto jednotky určené pre domácnosti produkujú až 20 litrov vody za deň, zatiaľ čo naše najväčšie jednotky, určené pre priemyselné použitie môže zaobstarať až 10.000 litrov pitnej vody v priebehu 24 hodín. A najlepšie na tom je, že voda zostáva čerstvá. "Filtračný systém dokonca odfiltruje ,zlý' vzduch, takže nie je problém so zárodkami zo vzduchu - aj napriek tomu, keď ľudia kašľú a kýchajú v okolí zariadenia. Dokonca môžete mať vedľa neho bežiaci motor, a nemusíte mať obavy." Jedna z najväčších bánk Spojených Arabských Emirátov, Emirates NBD, podpísala so Skyriver poskytnutie bezúročných platieb na štyri roky pre nákupcov týchto zariadení.

CSM membrány: Chuťnejšia voda

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Membránové výrobky spoločnosti CSM  (značka Toray) ponúkajú vysoko kvalitnú úroveň vody i pre nápojové automaty, používajúce vodný zdroj, pre predajné chladiace boxy a pre kávovary prostredníctvom procesu reverznej osmózy. Výrobky sú uvedené aj v zozname NSF 58 a 61 pre komponenty-pitná voda slúžiace pre zabezpečenie kvality a skvelej chutnej vody. Tieto produkty sú vyrábané v USA, v Južnej Kórey a Japonsku.

Čítať ďalej...

Inovácia nápojového dávkovača pre aerolínie

Hodnotenie užívateľov:  / 1
Bucher Leichtbau a SkyTender Solutions sa dohodli na partnerstve s cieľom priniesť na trh unikátny vstavaný nápojový automat, ktorý umožňuje leteckým spoločnostiam výrazne zlepšiť kvalitu pitnej vody na  palube lietadla a pritom znížiť náklady na údržbu a náklady na nakladanie s odpadmi.
Nové riešenie SkyDrinx nadväzuje na už existujúcom prevedení mobilného nápojového vozíka SkyTender, ktorý používa postmix systém k servírovaniu ochutených teplých či studených nápojov a sýtených limonád a to stlačením jednoduchej ikonky na dotykovej obrazovke, priamo pri sedadle pasažiera. Tento mobilný vozík ako i celá vstavaná palubná kuchyňa predstavujú ucelený systém pre palubný nápojový servis pre všetky cenové kategórie ako i druhy palubných služieb, vrátane samoobslužných služieb mimo času obslužného servisu, povedal Bucher. Systém zahŕňa i monitorovanie a podávanie správ, ktoré poskytujú úplnú transparentnosť údajov o spotrebe, ale i ako solídny základ pre plánovanie a riadenie objednávok. SkyDrinx môže načerpať už filtrovanú vodu buď ešte na letisku, alebo pomocou sofistikovaného filtračného systému prefiltrovať vodu zo zásobníka vody na palube.
  Pri skúsenostiach, aké má Bucher s veľmi ľahkou konštrukciou a know-how pre tieto kuchynky, bude nová vstavaná kuchynská vložka navrhnutá tak, aby vyhovovala normám ARINC. "Náš jedinečný systém zaisťuje optimálne využívanie zdrojov celého palubného servisu," uviedol generálny riaditeľ SkyTender Hanns R. Rech. "Vďaka optimalizácii hmotnosti, priestor, odpadu a nadštandardného cateringu, ako aj vylúčenie starostí s obalmi nápojov pridáva aerolinkám nový rozmer ako dosiahnuť zníženie uhlíkových stôp."

Hanovia predstavuje PureLine

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Hanovia uviedla na trh nový dezinfekčný systém PureLine. Systém dezinfikuje vodu v potravinárstve, pri príprave nápojov, alebo v pivovarníctve.

PureLine prichádza v dvoch variantoch. PureLine H je navrhnutý špeciálne pre potraviny, nápoje a pivovarníctvo. Spĺňa všetky, aj tie najnáročnejšie predpisy. Dezinfekcia je vykonávaná na ultrafialovej báze, voda sa dezinfikuje v UV komore so špeciálnym vnútorným povrchom. PureLine ponúka vysokú úroveň biologickej bezpečnosti a pritom znižuje prevádzkové náklady. Naviac spotrebuje až 60% menej energie ako doteraz používané zariadenia.

Technológiu predstavia v Dubaji na Drink Technology Expo už budúci mesiac.

Čítať ďalej...

Everpure® Endurance® SC vysoko prietokový filtrač-ný systém

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Pentair Foodservice zaviedol Everpure Endurance SC vysoko prietokový filtračný systém vody. Ponúka kapacitu až 200 tisíc galónov a prietok až 15 litrov za minútu. Systém je vybavený dvoma výstupmi vody. Jeden je určený pre fontány na pitnú vodu. Druhý je určený pre kávovary, alebo zariadenia na výrobu ľadu. Ako súčasť systému je aj Everpure ultrafiltrácia. Filter sa čistí sám v určených intervaloch. Tým zabezpečuje ochranu zariadenia, a to aj pri veľmi kalnej a znečistenej vode.

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: