VendingPortal.eu

Pondelok, 23. apríl 2018 Meniny majú: dnes: Vojtech zajtra: Juraj

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia

Fuji Electric vstupuje do trhu kávovarov

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Spoločnosť Fuji Electric Corp. oznámila, že vstúpila na trh s kávovarmi "Bean-to-Cup" (pozn. redak. "zrnková-do-šálky" v Spojených štátoch s uvedením kávovaru Bean Brew,  ktorý používa čerstvé zrno na každú dávku, čo umožňuje prístup 24 hodín denne ku gurmánskej káve na miestach, ako sú kancelárie, hotely, reštaurácie a obchody. Pokročilá technológia mletia na modely Bean Brew prináša jemne mletú zrnkovú kávu, s konzistentne vhodnou hladkou zamatovou jemnou chuťou. "Aj keď sme na americkom trhu noví, Fuji Electric využíva túto technológiu vo svojich zariadeniach už od roku 2013 s viac ako 40 000 kávovarmi nasadenými do obchodov v Japonsku a s doteraz predanými 2,4 miliárdami šálok kávy", povedal Jeff Knapp, generálny riaditeľ spoločnosti Fuji Electric Corp. oddelenia potravín a nápojov." "Znamená to, že každú minútu je z kávovarov od Fujica Electric vydaných viac ako tisíc šálok kávy čo sa týka amerických spotrebiteľov."

Správa NCA: konzumácia kávy u mladých dramaticky narastá

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Percento Američanov konzumujúcich kávu denne vzrástlo na 62% v tomto roku (2017), a to z 57% z roka 2016, podľa NCA 2017 National Coffee Drinking Trends (NCDT) je uvedené vo svojej správe o sledovaní spotreby, ktorý zverejnila na výročnom zhromaždení NCA. Zvýšenie sa prinavracia späť na úroveň celkovej dennej spotreby kávy z minulosti nad úroveň spotreby z roku 2014, čím sa zvrátil mierny pokles konzumácie, ktorý bol od roku 2013. Medzi hlavné príčiny nárastu patrí stúpajúce spotrebiteľské nadšenie pre druhy labužníckych káv vo všetkých vekových skupinách konzumentov. Ďalším kľúčovým faktorom bol obrovitánsky nárast v dennom pití kávy v poslednom období u mladších demografických skupín, o ktorých spotrebe  debutovali dáta v tohtoročnej podrobnej správe NCDT, zvlášť ako Generačná správa: Káva a faktor veku konzumentov. Nárast bol v kategórii 13-18 rokov, kde denná spotreba stúpla až na 37% v roku 2017 z 31% v roku 2016, nárast o 14 bodov oproti roku 2014 s 23%. Skupina 40-59  vykazovala 11 bodov nárastu oproti poslednému roku - pohybujúc sa od 53% v roku 2016 na 64% v roku 2017 - ale zvýšenie v podstate obnovilo pozorované úrovne spotreby z roku 2014. Tí 60+ roční sa posunuli na 68% v roku 2017 z 64% v roku 2016, zatiaľ čo sa 25 až 39 roční posunuli z 60% na 63%, a u 18 až 24 ročných mierne zvýšenie na 50% oproti roku 2016 so 48%. Avšak pri gurmánských kávových nápojoch zmeny boli ešte dramatickejšie. V porovnaní s minulým rokom dennej spotreby medzi tými, 40-59 sa zvýšil na 39% v roku 2017 v porovnaní s 24% v roku 2016. Nárast spotreby medzi ostatnými vekovými skupinami boli: 36% na 39% pre tých, 18-24, 41% na 50% pre 25 až 39 ročných a u 60 ročných a viac 24% na 34%.

Azkoyen prezentuje svoj nový model kávovaru Vitro S5

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Vitro S5, je určený pre skupinový výdaj a catering, čo zvyšuje dobrú skúsenosť s týmto produktom u zákazníkov, kde je potrebný nárazový výdaj.  Prezentovaný bol na Vending Paris, čiže najvyššia prestížna medzinárodná udalosť pre odvetvie automatizovanej distribúcie. Azkoyen v Paríži taktiež predstavil prostredníctvom Cogesu svoj systém Pay4Vend.
Spoločnosť Azkoyen, so sídlom v Navarre v španielsku, prezentovala v Paríži vitro S5, nový model vo svojej rade. Jedná sa o produkt s kontinuálnou investíciou Azkoyenu do oblasti technológií, ktoré umožňujú predaj vysoko kvalitnej kávy, zatiaľ čo v rovnakom čase prinášajú zlepšenie spokojnosti hromadných nákupov u zákazníkov. V marci bolo francúzske hlavné mesto hostiteľom veľtrhu Vending Paris. Je to medzinárodná akcia venovaná na slovo vzatým odborníkom v odvetví vendingovej distribúcie.Tento model Vitro S5 je kávovar určený pre odvetvie HORECA, ktorý dopĺňa úspešnú sériu produktu Vitro.
Uvedenie modelu S5 sa časovo zhoduje s uvádzaním druhej generácie radu Vitro na trhu vo Francúzsku, ktorý má atraktívnejší dizajn a nové technologické funkcie. V Paríži Azkoyen prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Coges, predstaví svoj Pay4Vend  systém, inteligentné platobné riešenia prispôsobené potrebám zákazníka. Pay4Vend je inovatívna aplikácia, ktorá  komunikuje so zákazníkmi a prináša zjednodušenie procesu úhrad. To umožňuje zákazníkom zaslanie nutričných hodnôt výrobku ba dokonca plánovanie marketingových a vernostných kampaní s darčekmi, alebo zľavami.

Keurig Green Mountain Inc. - nový web s výukou, podporou, customizáciou

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Keurig Green Mountain Inc. oznámila spustenie svojej prvej webovej stránky pre výkonný manažment v kancelárskych
firmách, kde ponúkajú kávový servis. To umožňuje umiestniť požiadavku ohĺadom Keurig kávovarov, ich servisovania, alebo  nápojového servisu pre tieto pracoviská. Keurig, gigant kávovarov s jednou šálkou, uviedol, že nové stránky, ktoré sú navštíviteľné aj v mobilnom rozhraní - commercial.keurig.com - sú svojim dizajnom stavané pre rýchle rozhodnutie na výber správneho kávovaru Keurig a tiež nápojov. A to na základe veľkosti kancelárskych priestorov a počtu zamestnancov.
"V Keurig sme sa zaviazali investovať do nápadov, ako je miestnosť pre kávičku pre administrátorov - zamestnancov ako i pre zákazníkov," hovoril Cassandra Murphy, senior marketing manažér Keurig. "Štúdie ukazujú, že poskytnutie zamestnancom miestnosti na kávičku, a pár nápojov počas krátkej prestávky - prinášajú zvýšenie zamestnaneckej spokojnosti. U zákazníkov je takáto miestnosť potom vítaná, a pomáha im zvýšiť produktivitu." Na domovskej stránke je navigácia na báze prispôsobenia riešenia podľa priemyselného odvetvia a zamestnaneckého sektoru.  Nový web ponúka výukové videá a nové trendy, vrátane tisícročných zvykov pri konzumácii kávy a ľadovej kávy.

Kávovar je vybavený automatickým vystreľovaním kapsule

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Talianska La spaziale má svoj nový S15 kávovar, predstavený na TriestEspresso Expo. Prístroj spĺňa požiadavky a trendy porciovanej kávy pre hoteli, reštaurácie, kaviarne a segment vendingového trhu automatov, ktoré väčšinou vyžadujú flexibilné profesionálne zariadenia kombinujúce automatické funkcie a manuálne nastavenia prevádzkovateľa, uviedla firma v tlačovej správe. Je navrhnutý ako alternatíva k manuálnemu použitiu porta-filtra: je kompaktný, kompatibilný s rôznymi formátmi kapsúl a je schopný vydávať kávu do viac šálok súčasne oproti predchádzajúcim modelom. Spoločnosť navrhovala model S15 tak, aby sa dal ľahko obsluhovať a pritom poskytol optimálne a konzistentné dávkovanie. Medzi jeho funkcie patrí systém automatického vyhodenia kapsule. Kapsula sa vkladá z hornej časti a potom čo je následne raz použitá, spadá do zberného šuflíka umiestneného vedľa dávkovača. Nádržka na vodu s objemom 5,5 litra sa môže zhora ľahko plniť, alebo môže byť prípadne pripojená k vodovodnej sieti. Medzi ďalšie vlastnosti patrí ohrievač na poháre, parový kapučinátor, ovládací dotykový panel s displejom a USB pripojenie. Užívatelia si môžu vybrať medzi krátkym dávkovaním jednej kávy, dlhým dávkovaním a režimom s voľným pretekaním vody, respektíve to isté pre skupinu dvoch káv. Kotol sa môže nezávisle zapnúť a vypnúť kvôli úspore energie.

Čítať ďalej...

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: