VendingPortal.eu

Pondelok, 23. apríl 2018 Meniny majú: dnes: Vojtech zajtra: Juraj

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia
www.vendingportal.eu Články Kávovary Azkoyen prezentuje svoj nový model kávovaru Vitro S5

Azkoyen prezentuje svoj nový model kávovaru Vitro S5

Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 
Vitro S5, je určený pre skupinový výdaj a catering, čo zvyšuje dobrú skúsenosť s týmto produktom u zákazníkov, kde je potrebný nárazový výdaj.  Prezentovaný bol na Vending Paris, čiže najvyššia prestížna medzinárodná udalosť pre odvetvie automatizovanej distribúcie. Azkoyen v Paríži taktiež predstavil prostredníctvom Cogesu svoj systém Pay4Vend.
Spoločnosť Azkoyen, so sídlom v Navarre v španielsku, prezentovala v Paríži vitro S5, nový model vo svojej rade. Jedná sa o produkt s kontinuálnou investíciou Azkoyenu do oblasti technológií, ktoré umožňujú predaj vysoko kvalitnej kávy, zatiaľ čo v rovnakom čase prinášajú zlepšenie spokojnosti hromadných nákupov u zákazníkov. V marci bolo francúzske hlavné mesto hostiteľom veľtrhu Vending Paris. Je to medzinárodná akcia venovaná na slovo vzatým odborníkom v odvetví vendingovej distribúcie.Tento model Vitro S5 je kávovar určený pre odvetvie HORECA, ktorý dopĺňa úspešnú sériu produktu Vitro.
Uvedenie modelu S5 sa časovo zhoduje s uvádzaním druhej generácie radu Vitro na trhu vo Francúzsku, ktorý má atraktívnejší dizajn a nové technologické funkcie. V Paríži Azkoyen prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti Coges, predstaví svoj Pay4Vend  systém, inteligentné platobné riešenia prispôsobené potrebám zákazníka. Pay4Vend je inovatívna aplikácia, ktorá  komunikuje so zákazníkmi a prináša zjednodušenie procesu úhrad. To umožňuje zákazníkom zaslanie nutričných hodnôt výrobku ba dokonca plánovanie marketingových a vernostných kampaní s darčekmi, alebo zľavami.
Komentáre vytvorené pomocou DISQUS

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: