VendingPortal.eu

Pondelok, 23. apríl 2018 Meniny majú: dnes: Vojtech zajtra: Juraj

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia

Coca-Cola predstavuje novú letnú kampaň o zájazd snov

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Coca-Cola Slovakia mení etikety a štartuje novú letnú kampaň, v ktorej budú môcť fanúšikovia značky vyhrať luxusný týždenný zájazd pre dve osoby v rámci Európy aj do vzdialenej exotiky. Každý týždeň až do 31. augusta si bude môcť výherca vybrať zájazd do jednej z 20 európskych a svetových destinácií. Špeciálny letný dizajn dostanú pollitrové fľaše nápojov Coca-Cola, Fanta a Sprite.
„V letnej kampani opäť meníme etikety, tentokrát za obľúbené dovolenkové destinácie. Ide o európsky koncept, kedy sa unikátny packaging postupne objaví v ďalších krajinách Európy,“ vysvetľuje Jana Nováková, brand manažérka značky Coca-Cola, a dodáva: „Pre kampaň sme využili tradičnú súťažnú mechaniku s využitím výherných kódov. Stačí si len zakúpiť 0,5l fľašu Coca-Cola original taste, Coca-Cola zero cukru zero kalórií, Fanta alebo Sprite, na webových stránkach Coca-Cola vybrať vysnívanú destináciu a zadať číselný kód, ktorý je ukrytý na spodnej strane viečka. Či s nami poletíte na cestu snov, sa dozviete okamžite po jeho zadaní.“ Na novú letnú súťaž upozorní televízny spot, ktorý bude prvýkrát na obrazovkách 26. júna. Súčasťou kampane budú aj aktivity v digitálnom prostredí a hlavne na sociálnych sieťach.
„V rámci kampane pracujeme s novými, dynamickými formátmi ako panoramatické 360° videá pre Facebook. Veľmi aktívni budeme na Instagrame, kde novo zaraďujeme spoluprácu s microinfluencermi. Veľký dôraz kladieme na čoraz populárnejšie Instagram Stories a práve v ich prostredí spustíme súťaž pre fanúšikov, v ktorej bude možné každý deň získať špeciálny boarding pass s kódom do súťaže o zájazd snov,“ dopĺňa Zuzana Kadlečková, manažérka sociálnych médií spoločnosti Coca-Cola. V rámci kampane sa bude hrať o týždenné zájazdy do štvorhviezdičkového hotela s polpenziou. Vyberať je možné z 20 krajín po celom svete, od klasických destinácií, ako sú Grécko či Francúzsko, až po exotické Bahamy, Filipíny či tajomný Vietnam. Súťaž pobeží od 5. júna až do konca leta, rovnako ako celá kampaň.
Celé leto bude prebiehať aj vonkajší sampling na hlavných sezónnych miestach ako v Česku, tak na Slovensku. Tour plan obsahuje celkom 170 zastávok a fanúšikovia Coca-Coly si tak budú môcť vychutnať svoj obľúbený nápoj napríklad pri vode alebo na športoviskách. Súťaž o zájazd snov trvá do 31. augusta na webe coca-cola.sk.
Lokálnu adaptáciu a online komunikáciu pre spoločnosť Coca-Cola po celú dobu kampane zastrešuje slovenský McCann Erickson, nákup médií zabezpečuje mediálna agentúra Starmedia a PR agentúra Omnipublic Consulting.

The Coca-Cola Company (NYSE: KO) je najväčším výrobcom nápojov na svete, ktorá svojim spotrebiteľom ponúka viac než 500 značiek perlivých a neperlivých nápojov. Hlavným predstaviteľom jej portfólia je Coca-Cola, jedna z najhodnotnejších a najznámejších značiek sveta, ktorú dopĺňa 20 ďalších značiek v hodnote viac než miliardy dolárov, medzi ne patria Diet Coke, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, POWERADE, Minute Maid, Simply, Georgia, Dasani, FUZE TEA a Del Valle. Na celom svete sme jednotkou ako výrobca perlivých nápojov, kávových nápojov na okamžitú konzumáciu, džúsov a nápojov vyrobených z džúsov. Prostredníctvom distribučného systému pre nápoje, ktorý je najväčší na celom svete, dodávame svoje nápoje vo viac než 200 krajinách sveta v celkovom objeme 1,9 miliardy fliaš za deň. Naša spoločnosť sa zaväzuje posilňovať udržateľnosť, a preto spustila iniciatívy, ktorých cieľom je znížiť náš dopad na životné prostredie, podporovať aktívny a zdravý životný štýl, vytvoriť bezpečné a otvorené pracovné prostredie pre našich zamestnancov a zlepšiť ekonomický rozvoj oblastí, v ktorých sme aktívni. Spoločne s výrobnými spoločnosťami, s ktorými spolupracujeme, patríme medzi 10 najväčších súkromných zamestnávateľov na svete s celkovo viac než 700 000 zamestnancami. Ďalšie informácie nájdete v prezentácii Coca-Cola Journey na adrese www.coca-colacompany.com, na Twitteri na twitter.com/CocaColaCo, na našom blogu Coca-Cola Unbottled na adrese www.coca-colablog.com alebo na LinkedIn na www.linkedin.com/company/the-coca-cola-comany.

Galéria: Produkty s appealom prvotriednosti. Ako na to idú v Číne??

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Silk Initiative zdieľa online výrobky prichádzajúce na čínske trhy. Ide o výrobky, ktoré sa tešia  "premium" customizácii - t.j. 'prémiovosti produktu', ktorá sa stala nástrojom "odlíšenia sa" od im podobných konkurenčných produktov na trhu. Pred niekoľkými mesiacmi boli prvýkrát prinesené zistenia o "prémiovosti" na čínskych trhoch a odvtedy sa čím ďalej tým viac potvrdzuje tento jav silnej reakcie lokálnych a medzinárodných značiek, ktoré reagujú na tento trend "ochoty spotrebiteľov utrácať viac za lepšiu kvalitu, za bezpečnosť ako i za produkty s pridanou hodnotou. Značkové produkty takto môžu využívať i multi-senzorový prístup pre informovanie o 'prémiovosti svojho produktu'.
Jedným zo spôsobov ako to dosiahnuť je využiť možnosť prvého kontaktu prostredníctvom maloobchodu, kde sa môžu spotrebitelia "spoznávať" s novou značkou, a takto tiež predajcovia dajú zažiť skúsenosť kvality hneď z prvej ruky. Na tejto úrovni sa značky už pohybujú nad rámec tradičných znakov prémiovosti, a to rovnako pri spôsoboch balenia, či druhoch a úrovniach customizácie, alebo zapojením technológií do predaja produktu. Čínski spotrebitelia si čoraz viac uvedomujú, čomu dovolia vstúp do ich žalúdka. Preto balenie naďalej zohráva silnú kľúčovú úlohu pri potláčaní obáv zákazníka ohľadom bezpečnosti nového výrobku, ako aj pri zvyšovaní dôvery u zákazníka. Zatiaľ čo sa pri obaloch kladie dôraz naďalej na výber správnej farebnej palety a tiež druhu obalového materiálu, čo sú stálymi tradičnými prvkami prémiovosti, je tu už vidieť aj iné výzvy pre výrobcov obalov. Sú stále viac vyzývaní, aby "oznámili" zákazníkovi svoju kvalitu výrobku prostredníctvom dizajnu tvarov obalu.

Instantná káva: Ochutená a s vitamínom D od Beanies

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Značka Beanies uviedla na trh tri rôzne príchute kávy Beanies+ obohatené o vitamín D: vanilka, čerešňa/čokoláda a jablko/škorica. Každá porcia poskytuje dennú dávku vitamínu D, čo pomáha podporovať imunitné funkcie a chráni pred oslabením svalov a ochoreniu kostí. Šálka od Beanies+ je bez cukru a prináša len 2kcal, čo pomáha značke Beanies uspokojovať záujem ich stále sa narastajúcich spotrebiteľov, ktorí sa snažia o zníženie príjmu cukru a kalórií. O vitamín D obohatené kávy rozširujú už existujúcu produktovú zostavu ochutených káv od Beanies, ako sú amaretto a mandle, čokoláda pomaranč, cinder toffee, kokosové potešenie, kysnuté cookie a perníková chuť. Vo Veľkej Británii sú cez reťazce Sainsbury’s a Tesco naskladnené, a odtiaľ ich budú distribuovať na viac ako 15 trhov po celom svete.
John Evans, výkonný riaditeľ pre Beanies, hovorí: "Je to vzrušujúca nová kapitola pre Beanies. Produktová zostava Beanies+ preniká do úplne nových kanálov. Zdravie a wellness riadia rozhodovanie spotrebiteľov - čo ma za následok to, že maloobchodníci hľadajú produkty do svojich regálov, ktoré by boli splnením tejto požiadavky. Vitamín D a neistota, ako sa všetci môžeme dopracovať k jeho potrebnej dennej dávke, je tiež obsahom "hlavných titulkov". Tu je miesto, kde sa vieme uchytiť a zabodovať: nízkokalorické, bez cukru ochutené kávy s prídavkom vitamínu D - tu je to všetko v jednej šálke - a pridanou hodnotou sú odlišné príchute."

Fínsky Huhtamaki prináša digitalne uschopnený tepelne senzitívny pohár

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Nový pohár Adtone, z Huhtamaki Foodservice Europe-Asia-Oceania (Európa-Ázia-Oceánia), je jednorazový papierový téglik s digitalizovanou možnosťou pripojenia pre predajne kávy a maloobchod. Dodáva sa s teplom aktivovateľnou nálepkou a s kódom QR pre pripojenie sa na link webovej stránky zákazníka. Ak je QR kód skenovaný s inteligentným zariadením, spotrebitelia sú presmerovaní na vstupnú web stránku vopred prednastavenú. Termocitlivé vlastnosti štítku znamenajú, že sa QR kód zobrazí len vtedy, keď je pohár naplnený horúcou tekutinou, takže je to pre maloobchodníkov možnosť si zabezpečiť, že zákazník vykonal nákup predtým, než mu je umožnený prístup k propagačného teplému nápojovému obsahu. A čo viac, každý kód možno použiť len raz.

Nový spôsob pre take-away v prevedení od Tri-Star Food-to-Go

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Špecialista pre Food-to-go - Tri-Star Packaging prinieslo univerzálnu koncepciu balenia take-away potravín. Kombinuje dva rôzne typy kontajnerových misiek, do ktorých sa môže zabaliť a uložiť viac druhov jedla- mokré i suché, teplé aj studené. Napríklad, ryžu a karí možno skladovať oddelene, ale sú dodávané spolu vďaka rôznym typom obalových kontajnerov: dva primárne vo veľkých aj malých rozmeroch, s termo kontajnerom a vekom. Mnohonásobné možnosti balenia poskytujú výrobe snackov, výrobcom a podnikom, so siedmimi rôznymi kombináciami misiek. "Push fit"  systém (pozn. red. Stlačením utesniť) )nie je len ľahké poskladať, ale zaisťuje, že sa dosiahne utesnenie, aby sa zabránilo akémukoľvek úniku tekutiny. Nová ponuka umožní operátorom s "Food-to-Go" pohodlné balenie rôznych častí jedla, bez toho, aby ich zmiešali v balení.

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: