VendingPortal.eu

Nedeľa, 22. apríl 2018 Meniny majú: dnes: Slavomír zajtra: Vojtech

Prihlásiť  \/ 
alebo
Zaregistrovať  \/ 

alebo

Veľkosť písma

Nastavenia
www.vendingportal.eu Články Výdajníky vody,sódy,postmix

Stravovacie zariadenie má v ponuke predajné automaty budúcej generácie

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Spoločnosť Bevi oznámila, že podpísala distribučnú partnerskú dohodu pre divíziu Canteen Refreshment Services (jedálenské stravovanie). Dohoda sa týka rozšírenia predajných automatov perlivej a ochutenej (sirupovej) vody do všetkých veľkých metropolitných oblastí v USA. BEVI predtým ponúkala slúžby klientom len v New Yorku, Bostone a San Franciscu. Bola založená v roku 2013 absolventmi Yalskej a MIT univerzity (Massachusetts Institute of Technology), ktorí zdieľali víziu o poskytovaní nápojov, bez fľaše na jedno použitie. BEVI umožňuje používateľom customizovať voľbu nápoja cez dotykový displej, ako perlivú a neperlivú vodu, nesladenú, a bez-kalórii, alebo s prírodným sladidlom. Použiť možno svoj pohár malej i väčšej veľkosti. Zariadenie je pripojené k internetu a poskytuje v reálnom čase dáta o zásobách a prevádzke zariadenia. Spoločnosť uviedla, že v roku 2016, prešli od dodávky so svojou high-technológiou chladičov v Bostone pre pár technických spoločností k biznisu v niekoľkých majoritných mestách po celom svete, čo je pre BEVI novou skúsenosťou.

Čítať ďalej...

Fiji Water minerálka: 330 až 700 ml

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Fľaše od Fiji Water sa dnes tešia štíhlejšiemu a uhľadenejšiemu dizajnu. Spoločnosť uviedla, že jej 330, 500 a 700 ml. nanovo redizajnované fľaše sa teraz zmestia bez námahy na miesta, ako sú držiaky nápojov v autách či fitnes zariadení (ako bežecké pásy, bicykle) a to pri zachovaní ikonického tvaru značky. Fiji Water začala produkovať nové fľaše začiatkom roka a chcú dokončiť prechod na tento tvar do konca prvého štvrťroka.

"Internet čerpadiel" podľa Xylem

Hodnotenie užívateľov:  / 1
Technológia Internetu Čerpadiel pripája výbavu zariadení čerpadiel na monitorovacie zariadenia, aby tak mohli manažéri, ako i technici, vyhodnocovať výkon a prevádzku jednotlivých zariadení čerpadiel a ich súčastí v reálnom čase. Dáta pre diagnostiku sa pre technika zberajú bezdrôtovo. Tým sa dosiahne to, aby sa technik mohol dostaviť na lokalitu s náhradným čerpadlom, či inou jeho súčasťou skôr než si obsluhujúci operátor zariadenia mohol všimnúť čo i len náznak toho, že je tu nejaký problém, ktorý by mohol viesť k poruche.
Pri vendingovom výdajníku vody, nemusí byť problémom len elektrické čerpadlo, ktorého činnosť pre automat je kľúčová. Potenciálnych hrozieb pre nefunkčnú prevádzku je viac. Takýto zber dát pre chod vendingových zariadení a automatov (elektrickej ako i elektronickej výbavy), či celkovej funkčnosti ponúka riešenie telemetrie. Súčasťou telemetrických dát je nie len "hardwarová" funkčnosť, ale i softwarová pre štatistiky platobnej histórie a kontrola platobného systému, či už hotovostného, alebo bezhotovostného. Telemetria nie je nutne spojená  súčasne s bezhotovostným platobným riešením. Príkladom poskytovateľa takýchto riešení je spoločnosť OTI s ich riešením otiMetry. Ich služby je možné získať v Českom a Slovenskom regióne prostredníctvom exkluzívneho zástupcu - Vendea.
http://www.otiglobal.com/products/machine-to-machine-m2m-and-vending-telemetry/otimetry-m2m-vending-telemetry/ 

Čítať ďalej...

Xylem vyvinul nový rad kompaktných výdajnikov so systémom bag-in-box

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Xylém, poskytovateľ technológií pre vodu rozšíril svoju ponuku výdajníka teplej a studenej vody o novú ponuku dávkovača s kompaktnými bag-in-box náplňami. Nový FLOJET BevJet 5000 má čerpadlo pre "bag-in-box", ktorý je určený pre výdaj vína, ovocných štiav, čaju a likéru s obsahom alkoholu menej ako 15%. Malé rozmery umožňujú jeho montáž v stiesnených priestoroch, ako sú jedálenské, či kuchynské skrinky, vozíky, alebo podpultové priestory. Jeho nízka hlučnosť robí jeho prítomnosť "nespozorovateľnou" v HORECA priemysle. Rýchla inštalácia, rýchly návrat nákladov, úspora času a energie pri inštalácii aj pri prevádzke sú jeho veľkými výhodami. Oblastný riaditeľ pre segment trhu Xylému, Peter Wright, hovorí: "Prevádzkovatelia reštaurácii a barov neustále hľadajú nové riešenia pre zachovanie kvality a chuti ich produktov. Nápoje v balení bag-in-box zostanú týždne svieže po otvorení, a zároveň to znižuje náklady spojené s balením, prepravou a skladovaním. Naša rada BevJet 5000 ponúka zážitok sviežosti a zároveň chute nápojov, a tiež to šetrí cenný pracovný priestor na týchto prevádzkach." FLOJET BevJet 5000 je možné doinštalovať ako "upgrade" do už existujúcich výdajnikov, čím sa zaisťuje jednoduchá premena nápojového výdajníka na bag-in-box dávkovací systém. Čerpadlo má automatické vypnutie keď je "bag-in-box" prázdny, a opäť sa zapne pri napojený plného vrecka. Medzi ďalšie výhody BevJet5000 patrí rýchloodnímateľný konektor pre výmenu hadice, čo trvá pár sekúnd, a jeho schopnosť bežať "na sucho" bez poškodenia či prehriatia.

Ochranné puzdrá pre dávkovacie kohútiky

Hodnotenie užívateľov:  / 0
Tomlinson Industries zavádza silikónové ochranné puzdrá pre svoju S-sériu vodovodných batérií s využitím druhu tela 1-2S a 1-2SF. Tomlinsonové lisované silikónové rukávy majú zabrániť náhodnému popáleniu pri náhodnom dotyku tela kohútika pri výdaji horúcej tekutiny, napríklad vriacej vody. Rukávy sú vyrobené  silikónu so zo schválením od NSF (National Sanitation Foundation - Národná Sanitačná Nadácia, USA) a majú jednodielnu násuvnú konštrukciu. Rukávy znižujú povrchové teploty armatúr subjektov o 1°C pri súčasnom lepšom udržaní vnútornej teploty o 10,5 °C. K dispozícii v mierne šedej; na požiadanie ďalšie farby.

Najnovšie články

Najčítanejšie články

Vyberáme z galérie

Newsletter

Sledujte nás aj na: